Zing op zondag 8 december mee tussen de koeien in de stal van het Rundveemuseum. Yvonne Leek zingt daar bekende kerstliedjes met iedereen die mee wil doen. De Sing-ins zijn ’s morgens om 11 en 12 uur, ‘s middags zijn de tijden 13.30, 14.30 en 15.30 uur. Yvonne zingt namens de Stichting Muziek Opmeer en doet dat met een aanstekelijk plezier. Wat is Kerst zonder muziek? Zing dus mee om snel in kerstsfeer te komen!
Erato speelt kerstmuziek en klassiekers uit de Top 2000. Ze doen dat in de kerstperiode 2x: Zondag 15 december, 10.45 en 12.00 uur, in het Tuincafé van De Boet (vrij entree) en Zondag 22 december, 14.00 uur, in sporthal De Weijver (entree bij Pardoes; vrij entree) als Afsluiting van de Kerst4daagse. Op het repertoire o.a. Ukrainian Bell Song, We are the world, Feliz Navicad, Avond (Boudewijn de Groot) e.v.a.
Ook tijdens de Kerstvierdaagse in De Weijver klinkt er muziek, muziek die mede mogelijk wordt gemaakt door Muziek Opmeer. Donderdag 19 november, tijdens het festijn 'Opmeer in het Licht' (19.00 - 22.00u) en vrijdagmiddag 20 november (15.30 - 17.00u) verzorgen Shanice v.d. Fluit en Jonne de Boer de (kerst)muziek, zaterdagmiddag 21 november 11.30 - 13.30u is DJ Django te horen. Zondagmiddag 22 december, 14.00 uur, speelt Erato sfeervolle kerstmuziek. De entree tijdens de Kerstvierdaagse is gratis.